KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16065378
nr 1606 5378
Jules Schyl
(1893-1977)
Oljemålning, Jules Schyl (1893-1977), "Venezia". Signerad, oramad. Olja på duk, 55x47 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.600 kr
måndag 18 mars 2024
kl 19:26:47
2.600 kr
3.400 kr
3.000 kr
3.200 kr (Budbetjänt)
3.400 kr
3.400 kr (Budbetjänt)